Кафе Coffe time

Плануєте своє святкове застілля в Солотвені? Бажаєте замовити бенкетний зал для ювілею, провести святковий бенкет, фуршет, ділову презентацію, відсвяткувати день народження чи ювілей, на високому рівні організувати ділову зустріч з партнерами та колегами, провести незабутній вечір та романтичну зустріч за вечерею? Ми подаруємо Вам свято кожного дня і задовольнимо смаки навіть найбільш вибагливих гостей.

Любителі страв на мангалі зможуть отримати неземну насолоду від смачного шашлика, форелі, мясних і рибних стейків і інших неймовірно смачних страв приготованих у мангалі на дровах.

Наше банкетне меню чудово підкреслить урочистість і важливість вашого святкування. Вишукані страви наших кухарів піднесуть святковий настрій вашим гостям. Не слід забувати і про фуршетний стіл. Фуршет асоціюється в нас по-різному. На фуршетному столі можуть бути холодні закуски, різноманітні фрукти, морозиво і прохолодні напої — це все за вашим бажанням.

За доступними цінами, Ви можете смачно поїсти в обідню перерву в кафе Coffe time.

Щодня, ми старанно працюємо, намагаємось зробити так, аби Ви покидали нас з усмішкою. І хотіли прийти до нас знову, з Вашими коханими, дітьми, друзями та гарним настроєм.